Перше ніж купити Т2 тюнер U2C T2 HD Internet PLUS ви повинні знати, що: Майже не відрізняється зовні Т2 приставка від попередньої моделі U2C T2 HD Internet. Єдину та дуже приємну відмінність видно при включенні апарату в мережу. На лицьовій панелі присутній інформаційний 4-х розрядний 7-ми сегментний дисплей на якому відображається або порядковий номер каналу або поточний час. У всьому іншому ( за виключенням пульта дістанційного керування, який значно більший та зручніший ), в тому числі і комплектація Т2 тюнера U2c T2 HD Internet PLUS повністю аналогічна до свого попередника. 

Дизайн Т2 тюнера U2C T2 HD Internet PLUS - класичний пластиковий чорний корпус, властивий бюджетним Т2 приставок, з трохи закругленими краями, вентиляційними отворами і круглої виштамповкою на верхній кришці, що надає особливий стиль Т2 тюнера U2C T2 HD Internet PLUS. Окрім інформаційного дісплею,на передній панелі пристуні кнопки керування Т2 тюнером U2c T2 HD Internet PLUS.

Схематично Т2 тюнер U2c T2 HD Internet PLUS   має  64Мб DDRII оперативною і 4 Мб флеш-пам'яті. На борту т2 тюнера U2c T2 HD Internet  є 2.0 USB порт, який дозволяє  підключити  USB wi-fi  адаптер для доступу до мережі Інтернет( на чіпсетах МТ7601 і Rt5370) і зовнішній usb-накопичувач. Для підключення до телевізійних приймачів, Т2 тюнер U2c T2 HD Internet PLUS має цифровий HDMI і аналоговий RCA виходи. Цифровий HDMI вихід Т2 тюнера U2c T2 HD Internet підтримує стандарт HDTV аж до розподільної здатністі 1080Р (1920*1080 пікселів).

Функціонально Т2 тюнер  U2c T2 HD Internet PLUS, окрім прийому цифрових ефірних dvb-t2 каналів, має   додаткові приємні функції, пов'язаних з мережею Інтернет.  Після установки в Т2 тюнер USB  wi-fi  адаптера і підключення його до Інтернету, стають доступними сервіси Youtube і IP TV  із завантажених списків, присутній так само стандартний набір функцій характерний всім Т2 приставкам Timeshift,7-мі денним програмний гід EPG, телетекст, таймер, субтитри. Меню ресівера підтримує декілька мов, у тому числі український і російський, дуже просте в орієнтуванні і не викликає труднощів. Доповнює функціонал Т2 тюнера U2c T2 HD Internet PLUS можливість відтворення відео фаqлов з USB накопичувача з програмною підтримкою звуку АС-3 Dolby Digital.

Комплект постачання:

  • Ефірний Dvb-t2 тюнер U2c T2 HD Internet PLUS

  •   Посібник користувача на українській і російській мовах
  • AV кабель
  • Пульт дистанційного керування
  • Блок живлення 12В/1А
  • Батареї ( 2 шт)
Купити Т2 тюнер  U2c T2 HD Internet PLUS в Дніпрі ви можете в нашому магазині, або ми можемо відправити  Вам його транспортною компанією.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер U2C T2 HD Internet PLUS

  • Модель: Т2 тюнер U2C T2 HD Internet
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Т2 тюнер U2C T2 HD Internet PLUS, Т2 тюнер