Перш ніж купити Т2 тюнер  U2c T2 HD Internet ви повинні знати, що:

відомий виробник супутникових ресіверів U2c представив на ранці України одну з нечисленних своїх моделей Т2 тюнеров- недорогий, високо функціональний тюнер Т2 з функцією медіаплеєра, і можливістю підключення до мережі Інтернет U2c T2 HD Internet. У відмінності від виробника Т2 тюнерів компанії World Vision, яка в кожній своїй лінійці Т2 тюнерів випускає зразки як максимально урізаними по функціоналу, так і максимально оснащені, компанія U2c відразу випустила Т2 тюнер, що володіє великим функціоналом для бюджетної Т2 приставки.

Дизайн Т2 тюнера U2c T2 HD Internet - класичний пластиковий чорний корпус, властивий бюджетним приставкам Т2, з трохи закругленими краями, вентиляційними отворами і круглою виштамповкой на верхній кришці,додающий особливий стиль Т2 тюнеру U2c T2 HD Internet. На передній панелі корпусу розташовані кнопки керування тюнером. Інформаціоний дісплей відстуній.

Схематично Т2 тюнер U2c T2 HD Internet   має  64Мб DDRII оперативною і 4 Мб флеш-пам'яті. На борту т2 тюнера U2c T2 HD Internet  є 2.0 USB порт, який дозволяє  підключити  USB wi-fi  адаптер для доступу до мережі Інтернет( на чіпсетах МТ7601 і Rt5370) і зовнішній usb-накопичувач. Для підключення до телевізійних приймачів, Т2 тюнер U2c T2 HD Internet має цифровий HDMI і аналоговий RCA виходи. Цифровий HDMI вихід Т2 тюнера U2c T2 HD Internet підтримує стандарт HDTV аж до розподільної здатністі 1080Р (1920*1080 пікселів).

Функціонально Т2 тюнер  U2c T2 HD Internet, окрім прийому цифрових ефірних dvb-t2 каналів, має   додаткові приємні функції, пов'язаних з мережею Інтернет.  Після установки в Т2 тюнер USB  wi-fi  адаптера і підключення його до Інтернету, стають доступними сервіси Youtube і IP TV  із завантажених списків, присутній так само стандартний набір функцій характерний всім Т2 приставкам Timeshift,7-мі денним програмний гід EPG, телетекст, таймер, субтитри. Меню ресівера підтримує декілька мов, у тому числі український і російський, дуже просте в орієнтуванні і не викликає труднощів. Доповнює функціонал Т2 тюнера можливість відтворення відео фаqлов з USB накопичувача з програмною підтримкою звуку АС-3 Dolby Digital.

Комплект постачання:

  • Ефірний Dvb-t2 тюнер U2c T2 HD Internet
  •   Посібник користувача на українській і російській мовах
  • AV кабель
  • Пульт дистанційного керування
  • Блок живлення 12В/1А
  • Батареї ( 2 шт)
Купити Т2 тюнер  U2c T2 HD Internet в Дніпрі ви можете в нашому магазині, або ми можемо відправити  Вам його транспортною компанією.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер U2C T2 HD Internet

  • Модель: Т2 тюнер U2C T2 HD Internet
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Т2 тюнер U2C T2 HD Internet, Т2 тюнер