• Комплект для прийому Dvb-Т2 каналів "Дачний"

Якщо ви є щасливим володарем дачної ділянки або заміського будинку, і по яких-небудь причинах не хочете встановлювати супутникову антену, але бажання дивитися телевізору у вас є, то найпростішим і найдешевшим варіантом для вирішення цього питання буде придбання комплекту для прийому цифрових ефірних каналів Т2.

Залежно від деяких чинників, таких як віддаленість від телевізійної вежі, рельєфу місцевості, кількості телевізорів, що підключаються, необхідно правильно підібрати  ефірну антену Т2, яка забезпечить упевнений прийом dvb-t2 сигналу. Як правило в заміських умовах забезпечити нормальний прийом сигналу може лише зовнішня ефірна антена Т2. У комплект для заміського прийому Т2 каналів "дачний" входить зовнішня ефірна dvb-t2 антена ENERGY Е020.10 як найбільш оптимальний варіант для прийому сигналу на видаленні до 35 км. від телевізійного центру ( без вживання підсилювача).

Як цифрова приставка пропонується Т2 тюнер World Vision T60m -це найбільш простий з представлених на ринку України з чутливим вхідним блоком Т2 тюнерів. За бажання Т2 тюнер можна замінити на будь-якій з тих, що є в наявності з відповідним коректуванням ціни.

 Комплект для прийому Dvb-Т2 каналів "Дачний" складається з:

  1.  зовнішня ефірна dvb-t2 антена ENERGY Е020.1 - 1 шт.
  1.  Т2 тюнер World Vision T60m - 1 шт.
  1. кабель коаксіальний 15 м.
  1. F-разьеми (Ft-56) - 1 шт.
  1. штекер металевий "папа" - 1 шт.  

Додатково можливо потрібно буде придбати кронштейн для установки на нього зовнішньої ефірної антени Т2. Як правило це звичайна металева труба діаметром 25-40мм.  Найчастіше зовнішня ефірна антена Т2 встановлюється на даху будівлі, так, що б займати найвищу точку, можливу в цих умовах.Якщо ж можливість установки антени на даху відсутня, то можливо установка її на стіну на кутовий кронштейн, але в цьому випадку зовнішня антена Т2 повністю не реалізовуватиме свій потенціал. У будь-якій випадку, для здобуття максимального сигналу, зовнішня ефірна Т2 має бути направлена на телевишку.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Комплект для прийому Dvb-Т2 каналів "Дачний"

  • Модель: Комплект для приема DVB-Т2 каналов "Дачный"
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Комплект для прийому Dvb-Т2 каналів "Дачний", Т2, Т2 тюнер, Т2 антена