Т2 для колективного користування

У самому понятті "Колективне користування" розкривається суть. Системою користуватиметься колектив. Іншими словами, встановлюється одна загальна зовнішня ефірна Т2 антена, встановлюється підсилювач або цифрова станція Т2, виконується розводка по будинку і кожному в квартиру заходить кабель з присутнім у ньому сигналом dvb-t2. Далі абонентові необхідно лише поставити Т2 тюнер або телевізор, в якому ця функція вбудована.

Плюси використання

  1. Перша перевага системи Т2 для колективного користування в тому, що можна встановити високоякісну антену Т2 і домогтися високого рівня сигналу, який гарантуватиме стабільну роботу Т2 приставок, що частенько дуже дорого для одного абонента.
  2. Друга перевага колективної системи прийому Т2 сигналу в тому, що естетично будинок, обвішаний великою кількістю антен виглядає м'яко кажучи не дуже, більш того, в сучасних будинках часто просто немає можливості установки зовнішньої Т2 антени , а кімнатна антена Т2 не завжди дасть позитивний результат , як наслідок ідеальне рішення це колективна система прийому і розподілу dvb-t2 сигналу.
  3. Чим більша кількість абонентів, тим дешевше виходить вартість одного підключення, і практично завжди це дешевше, ніж ставити індивідуальну ефірну зовнішню антену Т2.

Залежно від кількості абонентів і умов прийому коливається вартість колективної системи для прийому Т2 сигналу. Наші фахівці зможуть заздалегідь розрахувати орієнтовну вартість прийому Dvb-t2 системи, встановити колективну Т2 систему прийому ефірних цифрових каналів і надалі обслуговувати її. Враховуючи наш багатолітній досвід роботи на ринку телекомунікацій, ми мінімізуємо можливі помилки і встановимо таке устаткування, яке надалі дозволить економити на його обслуговуванні і буде максимально довговічним. Так само слід зазначити, що при оптовій закупівлі устаткування (наприклад Т2 тюнерів), завжди можна розраховувати на якісь знижки у вартості.

Запрошуємо Вас в наш магазин "Т2" в Дніпрі.