Eurosky ES-001 – домашня антена, що дозволяє посилити ефірний сигнал для TV. Потужності посилення в 3 Вт якраз достатньо для якісного прийому. Присутній індикатор посилення.

Внутрішня активна 220V антена Eurosky ES-001 виконана з якісних матеріалів – алюмінію і пластика. Її доцільно використовувати при невисокій віддаленості від TV-вишки.

Перевагою антени є стильний дизайн, так що вона гармонійно впишеться в Ваш інтер'єр, і зручність налаштування. Навіть є можливість зміни кута положення на 90°. У нижній частині антени вбудовані: підсилювач + узгоджувач + блок живлення.

Зовнішній блок живлення (перетворює змінний струм 220В в постійний 12В) кімнатна антена Eurosky ES-001 використовує як джерело сигналу. З чого випливає, що вона відмінно буде працювати в комплекті з ТВ тюнером (наприклад, Eurosky ES-18) в салоні Вашого авто.

Багато користувачів обізнані, що від сили сигналу безпосередньо залежить стійкість прийому. Проте зустрічається забобон – більш потужний сигнал, завжди краще. Але це не завжди так. Погіршення картинки буває по причині, як слабкого сигналу, так і надлишкового (ефект надпосилення).

Внутрішня ТВ антена Евроскай ЄС-001 оснащена відповідним регулятором потужності, завдяки якому можна здійснити max точні настройки, минувши при цьому ефект надпосилення. Він розташований на нижній частині антени.

Характеристики Eurosky ES-001

  • Потужність посилення: 3 Вт.
  • Два типи джерел живлення: АС: 220-240В ~ 50 Гц, і DC: 12 В.
  • Робоча частота: 460-860МГц.
  • Індикатор посилення.
  • Пріймаються Хвилі: МВ, ДМВ, FM.
  • Кут зміни положення: 90 °.

Рекомендовано встановлювати антену Eurosky ES-001 на дистанції від вежі ТБ max 15км.

Види антен

Нинішнє цифрове TV працює в ДМВ діапазоні хвиль. Антени бувають: внутрішні (кімнатні) та зовнішні (зовнішні). Будь-який тип антен може бути пасивним – не мати підсилювача TV сигналу і активним – містити його.

Eurosky ES-001 – відмінна антена для себе або на подарунок. Якщо Ви вирішили купити кімнатну TV-антену Eurosky ES-001 з доставкою, фахівці нашого інтернет-магазину «Т2» допоможуть в цьому. Доставку здійснюємо по всій території України обраною Вами транспортною компанією. Забрати зовнішню DVB-T2 антену можна в місті Дніпро, за адресою: спуск Ярмарковий 7/9.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Внутрішня Т2 антена Eurosky ES-001

  • Модель: Eurosky ES-001
  • Наявність: Є в наявності
  • 444 грн.


Теги: Eurosky ES-001