Зовнішня dvb-t2 антена Волна 1-11 призначена  для прийому і подальшої передачі по коаксіальному кабелю в Т2 тюнер цифрового ефірного сигналу телевізійних каналів в ДМВ діапазоні в зоні невпевненого покриття сигналом на великому видаленні від телевізійної вежі ( 5-35  км.) або коли існує необхідність підключення більш ніж одного Т2 тюнера до однієї  Т2 антени. 

Зовнішня Т2 антена  Т2 Волна 1-11 є антенною типа «хвилевий канал».  Т2 антена Волна 1-11 виконана з алюмінію, що забезпечує довговічність виробу, комплектується хомутом для кріплення на вертикальну трубу, має симетрізатор (пристрій для узгодження хвилевого опору Т2 антени і коаксіального кабелю).

Збірка і монтаж зовнішньої  Т2 антени Т2 Волна 1-11 не викличе жодних труднощів і не вимагає спеціальних знань. Направленна Т2 антена Волна 1-11 має бути на передавальну телевишку.  Одна з величезних переваг антен типа «хвилевий канал» є те, що завдяки великому коефіцієнту в посилення для їх стабільної роботи зазвичай не потрібні додаткові електронні підсилювачі, а відповідно цим підвищується надійність і довговічність експлуатації антени. Підсилення Т2 антени Волна 1-11 складає 11-13 Дб. Обслуговування в процесі використання  зовнішня Т2 антена Хвиля 1-11  не вимагає. 

Виготовляється зовнішня  Т2 антена Волна 1-11 в Україні, упакована в поліетиленовий пакет. 

Купити зовнішню антену Т2 Волна 1-11 в Дніпрі ви можете в нашому магазині, або ми доставимо її вам транспортною компанією в інше місто

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Зовнішня ефірна Т2 антена Т2 Волна 1-11

  • Модель: Наружная эфирная dvb-t2 антенна Волна 1-11
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Зовнішня ефірна Т2 антена Т2 Волна 1-11, Т2 антена, Т2