Якщо ви хочете купити Т2 тюнер World Vision T60m, ви повинні знати, що :


 Т2 тюнер World Vision T60m це один з представників найдоступніших dvb-t2 приставок, яку можна купити  в Дніпрі і по всій Україні. Мінімально-стандартний набір функцій Т2 тюнера  World Vision T60m відповідає його вартості. Він підійде тим, для кого основна мета придбання Т2 приставки це перегляд ефірних цифрових каналів. Завдяки відсутності деяких функцій, таких як можливість перегляду інтернету-каналу Youtube, завантаження списків IP TV, підтримка звуку АС3, вдалось збереженні  гроші  направити в якісний дизайн, електронні комплектуючі. Слід зазначити, що це єдиний тюнер з індексом М у виробника World Vision, який має кнопки управління на лицьовій панелі.

З точки зору схемотехніки - Т2 тюнер World Vision T60m це новий апарат на сучасному процесорі Ali3821p, підтримуваний 64 Мб оперативною і 8Мб флеш-пам'ятью, що в сукупності забезпечує нормальну роботу Т2 тюнера  World Vision T60m з цифровими ефірними каналами аж до роздільної здатністі 1080р, що відповідає телебаченню високої чіткості HDTV.  Для підключення до телевізійних приймача, цифрова приставка World Vision T60m має аналоговий RCA і цифровий HDMI виходи. У бічній панелі цифрового ресівера Т2 World Vision T60m знаходиться USB роз'єм, що дозволяє відтворювати мультимедійні файли з накопичувачів, що робить цю dvb-t2 приставку не лише приймачом  цифрових ефірних каналів, але і медіаплеєром. Т2 тюнер World Vision T60m підтримує розширення AVI, JPEG, Mp3, MKV . Аналогічно, використовуючи USB накопичувач, можна записувати ТБ програми (функція  PVR)  або користуватися вбудованою функцією Timeshift (відкладений перегляд). Корпус, традиційно для бюджетних представників Т2 тюнерів, виконаний з пластика з великою кількістю вентиляційних отворів для запобігання перегріву цифрової приставки, має окрім вищеперелічених разьємів вхід  для Т2 антени  і гнізда підключення зовнішнього блоку живлення.

Меню ресівера інтуїтивно зрозуміле, підтримує багато мов, у тому числі українську та російську. Через пункт меню Т2 тюнера  World Vision Т60М можливе включення подачі 5в напруги на підсилювач Т2 антени, вибір ручного або автоматичного пошуку цифрових ефірних каналів. Не зайвою буде підтримувана Т2 тюнером  World VisionТ60М функція електронний гід EPG, який дозволить вам побачити програму передач на тиждень вперед ( за умови підтримки цієї функції самим каналом). 


Придбати Т2 тюнер World Vision Т60М в Дніпрі ви можете в нашому магазині або ми вишлемо його вам транспортною компанією, якщо ви знаходитеся в іншому місті. 


Що входить до комплекту:

  • Т2 тюнер World Vision Т60М
  • Пульт ДУ
  • Кабель 3 RCA - 3 RCA: 1 шт.
  • Батареї для ПДУ типа ААА 2 шт.
  • Адаптер живлення
  • Посібник користувача

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер World Vision T60М

  • Модель: Т2 тюнер World Vision T60М
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Придбати Т2 тюнер World Vision Т60М в Дніпрі, World Vision, Т2 тюнер