Якщо ви хочете купити Т2 тюнер World Vision Т59М, то ви повинні знати, що :


цифровий ефірний Т2 тюнер  World Vision Т59М – перша сходинка в модельному ряду Т59 від торгівельної марки World Vision. Відмінність від більш старших моделей цієї лінійки (Т2 тюнера World Vision Т 59D, Т59) це відсутність дисплея, кнопок  управління на передній панелі і підтримки звуку Dolby Digital АС3, завдяки чому вартість Т2 тюнера World Vision Т 59М,  є найнижчою серед цих трьох моделей. Електронна архітектура материнської плати Т2 тюнера World Vision Т59М складається з 64 Мб оперативної пам'яті, 8 Мб флеш-пам'яті і процесорі Montage A21. В сукупності це все дає непоганий результат для швидкодії Т2 тюнера World Vision Т 59М і його коректної роботи не лише з dvb-t2 каналами, включаючи канали що транслюються в розподільної здатністі 1080р HDTV, але і з вбудованим в програмну оболонку сервісом Youtube.

Для підключення Т2 приставки World Vision Т59М до мережі Інтернет необхідно придбати і встановити в USB роз'єм тюнера WI-FI адаптер (підтримуються лише адаптери на чіпсеті Mt7601). Налаштування WI-FI адаптера не викликає жодних труднощів, як втім і все налаштування самого Т2 тюнера World Vision Т59М, все інтуїтивно зрозуміло і дохідливо. Меню Т2 тюнера має підтримку багатьох мов,  у тому числі української та російської.

Функціонал Т2 приставки World Vision Т59М стандартний відносно більшості аналогічних Т2 приставок,це вбудований медіаплеєр середнього рівня з можливістю перегляду не лише відео але і фото ( підтримуються розширення Mp3, AVI, MKV, JPEG.  ), телетекст, програмний  гід на 7 днів (EPG ), субтитри, відкладений перегляд Time  Shift,таймер. Наявність USB роз'єму, окрім можливості установки в нього WI-FI адаптера, дозволяє підключити зовнішній накопичувач (флешку або жорсткий диск), завдяки чому стає активна вищезгадана функція Time Shift, з'являється можливість запису програми або відтворення контента з накопичувача.

Дизайн Т2 тюнера World Vision Т59М лаконічний і простий - пластиковий корпус з великою кількістю вентиляційних отворів що запобігають перегріваннюТ2 тюнера, зовнішній блок живлення і невеликого розміру пульт дистанційного управління ( ПДУ). Т2 тюнер World Vision Т59М, аналогічно моделям в цій лінійці, має можливість виводити зображення як на застарілі види телевізорів, за допомогою розташованого роз'єму RCA для аналогової трансляциії, так і підключення по цифровому каналу до сучасних телевізійних панелей через HDMI роз'їм. Цифровий кабель hdmi не входить в комплект і  при необхідності купується  окремо.


   Комплект Т2 тюнера  World Vision Т59М складається з :


•         Тюнер Т2
•         Пульт ДУ
•         Кабель 3 RCA - 3 RCA: 1 шт.
•         Батареї для ПДУ типу ААА 2 шт.
•         Блок живлення
•         Посібник користувача

Купити dvb - t2 тюнер World Vision Т59М в Дніпрі ви можетеу нас в магазині, або ми можемо доставити його по Україні транспортній

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

dvb - t2 тюнер World Vision Т59М

  • Модель: Т2 тюнер World Vision T59М
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Т2 тюнер World Vision Т59М, Т2 тюнер, World Vision