Якщо ви хочете купити Т2 тюнер World Vision Т59D,то треба знати,що:

 

цифровий ефірний тюнер Т2 World Vision Т59D це вища ступінь в модельному ряду Т59 від торгової марки World Vision. Відмінність від моделі цієї лінійки Т59 є підтримка звуку Dolby Digital АС3 а від моделі  Т59М ще і наявність дисплея і кнопок управління на передній панелі. Завдяки максимальній комплектації, цей Т2 тюнер має найвищу ціну в цій лінійці.

Електронна архітектура материнської плати Т2 тюнера World Vision Т59D складається з 64 Мб оперативної пам'яті, 8 Мб флеш-пам'яті  і процесора Montage A21. В сукупності це усе дає непоганий результат для швидкодії Т2 тюнера World Vision Т59D та його коректної роботи не лише з dvb - t2 каналами, включаючи канали що транслюються з роздільною здатністю 1080р HDTV, але і з вбудованим в програмну оболонку сервісом YouTube. Для підключення Т2 приставки World Vision Т59D до мережі Інтернет необхідно придбати і встановити в USB роз'єм тюнера WI -FI адаптер (підтримуються тільки адаптери на чіпсеті MT7601). Налаштування WI -FI адаптера не викликає ніяких труднощів, як втім і усе налаштування самого Т2 тюнера World Vision Т59D, все інтуїтивно зрозуміло і дохідливо.

Меню ресівера має підтримку багатьох мов, у тому числі української та російської

 Функціонал Т2 приставки World Vision Т59 стандартний відносно більшості аналогічних Т2 приставок,це вбудований медіаплеєр середнього рівня з можливістю перегляду не лише відео але і фото( підтримуються розширення MP3, AVI, MKV, JPEG, у тому  чис-лі з підтримкою звуку Dolby Digital АС3), телетекст, програмний гід на 7 днів(EPG ), субтитри, відкладений перегляд Time Shift,таймер. Наявність USB роз'єму, окрім можливості установки в нього WI - FI адаптера, дозволяє підключити зовнішній накопичувач (флеш-ку або жорсткий диск), завдяки чому стає активна вищезгадана функція Time Shift а також з'являється можливість запису програми або відтворення контенту з накопичувача.

Дизайн Т2 тюнера World Vision Т59D лаконічний і простий.  Пластиковий корпус з великою кількістю вентиляційних отворів що запобігають перегріван-ню Т2 тюнера, зовнішній блок живлення, невеликого розміру пульт дістанційного управління( ПДУ). Т2 тюнер WorldVision Т59D, аналогічно моделям в цій лінійці, має можливість виводити зображення як на за-старілі види телевізорів, за допомогою розташованого роз'єму RCA для аналогової трансляциии, так і підключення по цифровому каналу до сучасних телевізійних панелей через HDMI роз'єм. Цифровий кабель HDMI не входить в комплект і  при необхідності купується  окремо.

Комплект Т2 тюнера World Vision Т59D складається з :

•         Тюнер Т2

•         Пульт ДУ

•         Кабель 3 RCA - 3 RCA: 1 шт.

•         Батареї для ПДУ типу ААА 2 шт.

•         Блок живлення

•         Посібник користувача

Купити dvb - t2 тюнер World Vision Т59D в Дніпрі ви можете в нашому магазині, або ми можемо доставити його по Україні транспортною компанією.

 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер World Vision T59D

  • Виробник: World Vision
  • Модель: Т2 тюнер World Vision T59D
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Т2 тюнер World Vision Т59D, dvb - t2, Т2 тюнер