Перш ніж купити Т2 тюнер World Vision Т59 необхідно знати, що:

цифровий ефірний тюнер Т2 World Vision Т59 - друга сходинка в модельному ряду Т59 від торгової марки World Vision. Відмінність від більше старшої моделей цієї лінійки (Т2 тюнера World Vision Т 59D) це відсутність підтримки звуку Dolby Digital АС3, відмінність від більш молодшої моделі (Т2 тюнера World Vision Т59М) -це наявність дісплея та кнопок управління на передній панелі. Завдяки цим відмінностям Т2 тюнер World Vision Т59 має середню ціну в цій лінійці.

Електронна архітектура материнської плати Т2 тюнераWorld Vision Т59 складається з 64 Мб оперативної пам'яті, 8 Мб флеш-пам'яті і процесора Montage A21. В сукупності це усе дає непоганий результат для швидкої дії Т2 тюнераWorld Vision Т59 та його коректної роботи не лише з dvb - t2 каналами, включаючи канали що транслюються в якісті HDTV, але і з вбудованим в програмну оболонку сервісом YouTube. Для підключення Т2 приставки World Vision Т59 до мережі Інтернет необхідно придбати та встановити в USB роз'єм тюнера WI - FI адаптер (підтримуються тільки адаптери на чіпсеті MT7601).Налаштування WI - FI адаптера не викликає ніякихтруднощів, як втім і усе налаштування самого Т2 тюнераWorld Vision Т59, все інтуїтивно зрозуміло і дохідливо.

Меню ресівера має підтримку багатьох мов, у тому числі української та російської. Функціонал Т2 приставки WorldVision Т59 стандартний відносно більшості аналогічних Т2 приставок,це вбудований медіаплеєр середнього рівня з можливістю перегляду не лише відео але і фото( підтримуються розширення MP3, AVI, MKV, JPEG), телетекст, програмний гід на 7 днів(EPG ), субтитри, відкладений перегляд Time Shift,таймер.

Наявність USB роз'єму, окрім можливості установки WI - FI адаптера, дозволяє підключити зовнішній накопичувач (флешку або жорсткий диск), завдяки чому стає активна вище згадана функція Time Shift, з'являється можливість запису програми або відтворення контенту з накопичувача.

Дизайн Т2 тюнера World Vision Т59 лаконічний і простий- пластиковий корпус з великою кількістю вентиляційних отворів що запобігають перегріванню Т2 тюнера, зовнішній блок живлення і невеликого розміру пульт управління( ПДУ).

Т2 тюнер World Vision Т59, аналогічно моделям в цій лінійці, має можливість виводити зображення як на застарілі види телевізорів, за допомогою розташованого роз'єму RCA для аналогової трансляциии, так і підключення по цифровому каналу до сучасних телевізійних панелей через HDMI роз'ем. Цифровий кабельHDMI не входить в комплект і купується окремо.

Комплект Т2 тюнерf World Vision Т59 складається з :

·         Тюнер Т2

·         Пульт ДУ

·         Кабель 3 RCA - 3 RCA: 1 шт.

·         Батареї для ПДУ типу ААА 2 шт.

·         Блок живлення

·         Посібник користувача

Купити dvb - t2 тюнер World Vision Т59 в Дніпрі ви можетеу нас в магазині, або ми можемо доставити його по Україні транспортною компанією.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер World Vision T59

  • Модель: World Vision T59
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: t2 тюнер World Vision Т59, World Vision, Т2 тюнер