Якщо ви хочете купити Т2 тюнер World Vision Premium T2/С   ви повинні знати, що:


Т2 тюнер World Vision Premium T2/С  це флагманська модель dvb-t2 приставки від торгівельної марки World Vision. Окрім роботи з цифровімі ефірними каналами в стандарті dvb-t2, цей Т2 тюнер може приймати цифрові  кабельні телевізійні канали в стандарті dvb-С,таким чином поєднуючи в собі два тюнери в одному.


 З точки зору технічних характеристик, Т2 тюнер  World Vision Premium T2/С  увібрав в себе максимальний набір функцій, який властивий топовим Т2 тюнерам. Окрім вказаної вище можливості прийому цифрових каналів в стандартах dvb-t, dvb-t2,dvb-С ця цифрова приставка може використовуватися як медіаплеєр для відтворення мультимедійних файлів або для перегляду інтернет-додатків,таких як Youtube, прогноз погоди, WEBTV(перегляд IP телебачення), web-сервер(Web-сервер дає можливість привласнити IP адреса Т2 тюнеру,  дістати доступ до нього через web-інтерфейс в наслідок чого з'являється можливість віддаленого керування цифровою приставкою, перегляду телевізійних каналів за допомогою браузера), новинні RSS агрегатори.
 Наявність USB роз'єму, окрім можливості установки в нього WI-FI адаптера для підключення Т2 тюнера  World Vision Premium T2/С до інтернету (підтримувані чіпсети -ralink 5370, Ralink 3070, Mt7601), дозволяє підключити зовнішній накопичувач (флешку або жорсткий диск), завдяки чому стає активна функція Time Shift, з'являється можливість запису програми або відтворення контента з накопичувача ( підтримуються розширення Mp3, AVI, MKV, JPEG, у тому числі з підтримкою звуку Dolby Digital АС3). 
Меню ресівера має підтримку багатьох мов,  у тому числі української і російської, має стандартний набіром функцій таки як телетекст, програмний  гід на 7 днів (EPG ), субтитри, відкладений перегляд Time  Shift,таймер. Меню інтуїтивно зрозуміле та не потребує спеціальних навичок.
 Схемотехніка Т2 тюнера World Vision Premium T2/С заснована на досить потужному по  продуктивності процесорі Ali M3821у поєднанні з 128Мб Ddr3 SDRAM оперативною па-мяті, 8Мб флеш пам'яті і високочутливим ВЧ блоком Maxlinear Mxl608 з високою вибірковістю та захищеністю від перешкод.. У відмінності від дешевших тюнерів Т2, ця цифрова приставка має вбудований блок живлення з широким діапазоном вхідноъ напруги 100-240 вольт і всього 8 ват споживаної потужності.  ВЧ модулятор, вбудований в Т2 тюнер World Vision Premium T2/С, дозволить роздати зображення на декілька телевізорів по кабельній мережі.   dvb-t2 приставка World Vision Premium T2/С  має можливість виводити зображення як на застарілі види телевізорів, за допомогою розташованого роз'єму RCA для аналогової трансляциії, так і підключення по цифровому каналу до сучасних телевізійних панелей через HDMI роз'їм.
Дизайн Т2 тюнера World Vision Premium T2/С підкреслює топовість рівня цього апарату у виробника World Vision. Він виконаний в металевому корпусі з красивою лицьовою алюмінієвою панеллю, має достатню кількість вентиляційних отворів які не допускають перегрів цифрової приставки. Т2 тюнер оснащений зручним пультом дистанційного керування(ПДК), функції якого сумісні з деякими моделями супутникових ресіверів торгівельної марки GI на процесорах ALI 3511/3516.


 Купити Т2 тюнер World Vision Premium T2/С в Дніпрі ви можете у нас в магазині, або ми можемо доставити його по Україні транспортною компанією.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер World Vision Premium T2/С

  • Виробник: World Vision
  • Модель: Т2 тюнер World Vision Premium T2/С
  • Наявність: Нет в наличии

Теги: Т2 тюнер World Vision Premium T2/С, World Vision, Т2 тюнер