Т2 тюнер TIGER T2 IPTV - це цифрова ефірна приставка від давно присутньої на ринку України торгової марки TIGER. На відміну від виробника Т2 приставок торгової марки World Vision, компанія TIGER не пропонує настільки величезний асортимент продукції в області прийому dvb-t2 каналів, і має всього кілька Т2 приставок, одна з яких - Т2 тюнер TIGER T2 IPTV.

Переваги даного DVB-T2 тюнера

Що слід відразу ж зазначити як однозначно позитивне рішення компанії TIGER? При виборі дизайну своєї приставки: тюнер Т2 TIGER IPTV має металевий корпус, який однозначно краще володіє властивостями тепловіддачі, ніж пластикові корпуси інших виробників. Також має вбудований блок живлення, що спрощує підключення ДВБ Т2 приставки до ТВ приймача: менше роз'ємів - вище надійність, присутні два USB роз'єми, це досить зручно і вкрай рідко в бюджетних типах Т2 тюнерів.

В іншому тайгер Т2 IPTV повністю повторює приставки для цифрового ТБ бюджетного класу з функцією підтримки USB wi-fi адаптерів. Тигер Т2 IPTV дозволить підключити як застарілі телевізори - за допомогою роз'єму аналогового сигналу RCA (тюльпанчики), так і сучасні ТВ панелі через цифровий HDMI вихід, за допомогою типового комплекту роз'ємів на задній панелі Т2 тюнера.

USB роз'єм на передній і задній панелі підтримує роботу з вай-фай адаптерами (чіпсет RT5370) і USB-флеш-накопичувачами для індикації раніше записаних відео або аудіо файлів. Дуже приємна функція Тігеру Т2 IPTV - підтримка багатоканального звуку стандарту АС-3. Ще одним великим плюсом є наявність другого роз'єму USB 2.0, розташованого на його задній частині, що дозволить одночасно підключити флеш-накопичувач і Wi-Fi адаптер.

Передня панель цифрового приймача Т2 дозволяє керувати - перемикати канали, вмикати/вимикати Т2 тюнер TIGER T2 IPTV. Чотирьох-сегментний дисплей, яким він володіє, буде дуже корисний для розуміння поточного часу або номера відтвореного в даний момент каналу.

Окремо варто згадати, що пульт дистанційного керування входить в комплект Т2 тюнеру TIGER T2 IPTV має не найменші розміри, що, в свою чергу, підвищує зручність користування самим пультом при натисканні кнопок, особливо для літніх людей.

Додаткові бонуси Тайгера T2 IPTV

Крім прийому каналів цифрового ефірного телебачення, Т2 тюнер працює з додатками IP TV, погода, You Tube.

Комплектність даної Т2 приставки:

  • Т2 тюнер TIGER T2 IPTV;
  • кабель з'єднувальний аналоговий RCA-RCA;
  • пульт ДК;
  • батарейки для пульта (2шт);
  • інструкція.

Купити Т2 тюнер TIGER T2 IPTV Ви можете в Дніпрі в нашому магазині або ми можемо відправити його в будь-яке місто України транспортною компанією.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Т2 тюнер Tiger T2 IPTV

  • Модель: Т2 тюнер Tiger T2 IPTV
  • Наявність: Нет в наличии