• Кабелі та перехідники SCART - RCA фото (скарт тюльпан)

Перехідник Scart-RCA для можливості підключення Т2 тюнера до гнізда ТВ типу Scart.

Як підключити до старого телевізора Т2 тюнер?

Велика кількість старих телевізорів мають єдиний роз'єм для підключення зовнішніх пристроїв, названий Scart. Всі сучасні Т2 тюнера таких роз'ємів не мають. Для вирішення цієї проблеми передбачено перехідник скарт-тюльпан або він же скарт РЦА. Даний перехідник Scart тюльпан працює в двох напрямках, як на вхід сигналу так і на вихід, що регулюється перемикачем на верхній стороні адаптера Scart-RCA.

Абсолютно всі Т2 тюнера комплектуються з'єднувальними шнурами в побуті званими "тюльпанчики". Придбавши перехідник Скарт-тюльпан, Ви дасте Вашому старому телевізору нове життя з сучасним dvb-t2 телебаченням. Більш того, Т2 тюнер, підключений до старого тв зробить з нього смарт-телевізор, надавши йому деякі інтернет додатки.

Особливості підключення старого ТВ до Т2 тюнера

  • При підключення Т2 приставки до застарілого телевізора за допомогою перехідника скарт тюльпан, необхідно строго дотримуватися колірної підказки на роз'ємах і штекерах кабелів.
  • Кожен роз'єм має збігатися зі своїм кольором штекера тюльпанів. В іншому випадку ви можете не отримати зображення і звук.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Перехідник Scart-RCA

  • Модель: Переходник Scart-RCA
  • Наявність: Є в наявності
  • 54 грн.


Теги: Перехідник Scart-RCA, Т2 тюнер